Gazeta Celsi Shtepi Me Qera Kamez

000 euro⁣ ️ Për më shumë telefono ☎️ 0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 📌 Dëshiron të shesësh apo japësh me qera shtëpinë?. 000 lekë⁣ ️Për më tepër informacion telefononi ☎️00393491946899⁣ ☎️0684414466⁣ ⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune #celesi #shitblij #njoftime. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makinave dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Shtepi private shtepi me qera sauk Gazoniere me qera Shitet magazine me qera 200 mij lek kombinat Shtepi me qera kamez garsoniere babrru lokal me qera shtepi me qera ne kombinat vile komuna e parisit Shtepi me qera 2+1 tirane Gazeta celesi shtepi me qera laprake selite 1+1 Vilat Gjermane Apartament Nderrohet Nderrim liqeni i thate apartamente. ⁣⁣⁣⁣Jepen 2 apartamente 1+1 me qera! Rruga Kajo Karafili, mbrapa Raiffeisen Bank, në qendër, pallat i ri. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri me ashensor i kompletuar me cdo gje dhe punime cilesore, 72 M2, kati 3, totali i kateve. Muhamet Gjollesha | 94 M2 | 33. British Embassy Tirana. 000 euro, cmimi i qeras 140 euro, 54 M2 Botuar më 14/09/2020 30. Jepet totalisht i mobiluar. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Jepet me qera dupleks 3+1, 2 banjo, 2 ballkone, kati VII, bosh, me kondicioner. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres shtepi me qera gazeta ndarje qeraje. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Filtroni Gazeta Celesi shtepi me qera njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet për. See more of Shtepi me qera on Facebook. Sign In or Sign up to see results. Gazeta Celesi 今日 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. RESTORANT - PIZZERI FAMILY Kërkon të punësojë një shpërndarësh picas h. Merrjep shtepi me qera kamez. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. nf, DNS Server: ns2. ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Për më shumë telefono ☎️ 0682587475 ose shih linkun. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Lokale me Qera në. ⁣ ⁣ ️167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️140. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Po kërkon shtëpi me qera? Hidhi një sy kësaj , shtëpi me qera te Unaza e Re, përballë karburant Kastrati. 000 lekë⁣⁣ ⁣⁣ ️ Dollap me 6 kanata + 4 sirtare⁣⁣ ️ Skelet krevati dopio⁣⁣ ️ 2 Komodina⁣⁣ ️ Komo me pasqyrë⁣⁣ ⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # dhomegjumimartesore. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️ 0682214931⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij. EuroEstate Albania. Jepet me qera ose shitet dyqan1 i ndare me duralumin, me banje. MD5: 1b5d3cf013e9237cb632a0c8eba961f2. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni. website ping to the server is timed at 549 ms. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. Per me shume kliko mbi foton ose. 000,00 euro. MD5: 1b5d3cf013e9237cb632a0c8eba961f2. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Shtepi me qera. See more of Shtepi me qera on Facebook. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️30. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makinave dhe mobiljeve për shtëpi. … 2+1+2 NE VOLLGA. Pronat Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Apartamente me qera. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 89. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. Okazion! Shitet 𝐁𝐀𝐑 𝐊𝐀𝐅𝐄 Rr. Gazeta Celesi 今日 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. ⁣⁣⁣⁣Jepen 2 apartamente 1+1 me qera! Rruga Kajo Karafili, mbrapa Raiffeisen Bank, në qendër, pallat i ri. Media/News Company. Gazeta Celesi. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. ⁣ ⁣ ️167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️140. EuroEstate Albania. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. 25 and is hosted in. Apartamente në shitje dhe me qera. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. i mire administruar, me ashensor dhe kamera sigurie. Do te gjeni dhoma plazhi me qera golem dhoma plazhi ne ksamil me qera. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Shofer Taksie, Shtëpi me Qera te Medreseja, Shërbime Suvatimi, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 106. this domain creation date on 0001-01-01. info has a page rank of 1/10 and has # 1781658 traffic rank in the world. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. ⁣⁣ ⁣⁣ 190 M2, ambient i brendshëm + 70m² ambient i jashtëm verande që nuk përfshihet në çmim, kati I, e kompletuar totalisht, aktualisht në gjendje pune, klientelë e rregullt, xhiro e kënaqshme. Merrjep shtepi me qera kamez. ⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune. ⁣⁣⁣⁣Jepen 2 apartamente 1+1 me qera! Rruga Kajo Karafili, mbrapa Raiffeisen Bank, në qendër, pallat i ri. 000,00 euro. gazetacelesi. Dupleks në Tiranë. Përmbledhja javore Çelësi e […] Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Shofer Taksie, Shtëpi me Qera te Medreseja, Shërbime Suvatimi, e të tjera -. Gazeta celesi - kush njofton gjen! me qera vila ne tirane. Shtepi me qera ne Tirane. Shtepi me qera. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. RESTORANT - PIZZERI FAMILY Kërkon të punësojë një shpërndarësh picas h. Jepet me QERA 2+1, përballë ish Uzinës Enver, 200m pas 21 Dhjetori. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe. Local Business. Media/News Company. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. 2+1 me qera Jepet me qera 2+1, shtesë kati i vitit 2005, 94 M2, kati 6, gjendja: e rikonstruktuar, totalisht e mobiluar, me kushte bashkëkohore, me diell. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. Gjej sht pin dhe pron n q b n p r ty Shit ose jep me qira apartamentin n Tiran dyqanin apo tok n t nde. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. ⁣⁣⁣⁣Jepen 2 apartamente 1+1 me qera! Rruga Kajo Karafili, mbrapa Raiffeisen Bank, në qendër, pallat i ri. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Shofer Taksie, Shtëpi me Qera te Medreseja, Shërbime Suvatimi, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Myslym Shyri, me Rr. Gazeta Celesi 今天 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Personal Blog. FUTURE HOME Real Estate. The top visitors on this website are from Albania,The server location is in United States. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim. 1- gazeta celesi 2- gazeta celsi 3- celesi online 4- celsi online 5- celesi 6- shtepi me qera 7- shes blej 8- gazeta celesi online 9- kerkoj pune 10- njoftime pune Click to Update Facebook Like: 13 like on facebook. info has an estimated 208 visitors per day and a Net worth of $2,086. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 APARTAMENTI ퟑ+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Apartamente në shitje dhe me qera. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, apartamente me qera 100 milek ne fier kerkoj vajze per ndarje qeraje shpi me qera komuna e parisit 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres. Kryen moxibustion terapeutik dhe terapi me infrakuqe. 000 euro⁣ ️ Për më shumë telefono ☎️ 0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 📌 Dëshiron të shesësh apo japësh me qera shtëpinë?. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe. Filtroni Gazeta Celesi shtepi me qera njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet për. See more of Shtepi me qera on Facebook. Filtri: Tirane, jap me qera penthouse ne kompleks rezidencial 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m², 700 Euro (Liqeni I Farkes) Last Post By. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. Blej Gazeta Celesi shtepi me qera. Gazeta Celesi. Në kryqëzim të Rr. Sign In or Sign up to see results. Merrjep shtepi me qera kamez. 2 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1. Shtepi me qera, Bathore, lagjia nr. Përmbledhja e re javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi doli. ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Për më shumë telefono ☎️ 0682587475 ose shih linkun. Keywords: gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune. Pronat Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️0683770764 ose. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE Super 3+1 Me Qera: pin. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Keywords: makina ne shitje, shtepi, kerkoj pune, oferta, marr me qera, gazeta celsi, me qira, apartamente ne tirane, gazeta celesi, mobilje te perdorura. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 53. 108 mijë pëlqime. Gazeta Celesi 今天 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. Jepet me qira apartament 1+1 prane Prokurorise se Tiranes me siperfaqe 70m2 ne nje pallat te ri 8-katesh. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 106. Posts to Shtepi me qera. Jepet me qera, apartament 2+1 e mobiluar dhe ne kushte shume te mira, 80. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të. ⁣ ⁣ ️ 167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️ 140. Filtroni Gazeta Celesi shtepi me qera njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet për. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, apartamente me qera 100 milek ne fier kerkoj vajze per ndarje qeraje shpi me qera komuna e parisit 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres. info has a page rank of 1/10 and has # 1781658 traffic rank in the world. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Myslym Shyri, me Rr. info has an estimated 208 visitors per day and a Net worth of $2,086. ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Për më shumë telefono ☎️ 0682587475 ose shih linkun. Gazeta celsi shtepi me qera bosh. Shtepi me qera kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, gazeta shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 100 apartamente me qera durres ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje kerkoj vajze per ndarje qeraje bosh apartments for rent tirana albania garsoniere me qera 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. -shtepi me qera kamez. Merrjep shtepi me qera kamez. Hyrje Me Qera KAMEZ. EuroEstate Albania. Do te gjeni dhoma plazhi me qera golem dhoma plazhi ne ksamil me qera. Shtepi me qera. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. ⁣ ⁣ ️ 167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️ 140. Gazeta celsi shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Keywords: makina ne shitje, shtepi, kerkoj pune, oferta, marr me qera, gazeta celsi, me qira, apartamente ne tirane, gazeta celesi, mobilje te perdorura. this domain creation date on 0001-01-01. gazeta celsi shtepi me qera kamez Shtepia ka nje sip. Shtepi me qera. 25 and is hosted in. 3 njoftime për secilën kategori. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. info (Çelesi Online – Gazeta Elektronike – Njoftime online – shes blej) www. Media/News Company. ⁣ ⁣ ️ Detyrat & peërgjegjësitë: Puna 4 ose 8 orë, me motorrin e tyre ose me të picerisë⁣ ️ Paga: 250 lekë ora + 20 lekë për pako (me motorrin e tyre) ⁣ ️ Telefononi në ☎️ 0698563331 për më tepër informacion ose shikoni linkun në story⁣ ⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi. Blej Gazeta Celesi shtepi me qera. Kryen moxibustion terapeutik dhe terapi me infrakuqe. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. the google page rank of this website is 0/10. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. 108K likes. 000,00 euro. 000 lekë⁣ ️Për më tepër informacion telefononi ☎️00393491946899⁣ ☎️0684414466⁣ ⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune #celesi #shitblij #njoftime. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. ⁣⁣ ⁣⁣ ️I mobiluar⁣⁣ ️Kati 7⁣⁣ ️105 m2, ⁣⁣⁣ ️30'000 lekë⁣⁣ ⁣⁣⁣ ️Telefononi në ☎️0692152920. info has a page rank of 1/10 and has # 1781658 traffic rank in the world. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Jepet totalisht i mobiluar. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. The top visitors on this website are from Albania,The server location is in United States. Okazion! Shitet 𝐁𝐀𝐑 𝐊𝐀𝐅𝐄 Rr. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. RESTORANT - PIZZERI FAMILY Kërkon të punësojë një shpërndarësh picas h. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Jepet me qera apartament sp 93m 2 (Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Djele, 23 Gusht, 2020 Jap apartament me qera ne qender te Tiranes, mbrapa tregut Cam, ne krah te rruges Myslym Shyri (Rruga "Hajdar Hidi") - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. Dupleks në Tiranë. Local Business. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 89. Gazeta Celesi. Shtepi private shtepi me qera sauk Gazoniere me qera Shitet magazine me qera 200 mij lek kombinat Shtepi me qera kamez garsoniere babrru lokal me qera shtepi me qera ne kombinat vile komuna e parisit Shtepi me qera 2+1 tirane Gazeta celesi shtepi me qera laprake selite 1+1 Vilat Gjermane Apartament Nderrohet Nderrim liqeni i thate apartamente. Jepet me qera apartament sp 93m 2 (Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Djele, 23 Gusht, 2020 Jap apartament me qera ne qender te Tiranes, mbrapa tregut Cam, ne krah te rruges Myslym Shyri (Rruga "Hajdar Hidi") - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Okazion! Shitet 𝐁𝐀𝐑 𝐊𝐀𝐅𝐄 Rr. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. Lokale me Qera në. Jepet me qera duplex 2+1 te Rr. Jepet me qera, apartament 2+1 e mobiluar dhe ne kushte shume te mira, 80. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️ 0682214931⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Elbasan, Korçë, Tiranë, Kamëz, Durrës, Sarandë, Vlorë dhe të tjera. ⁣ ⁣⁣ ⁣ ️ 400 euro⁣⁣ ️ Për më tepër informacion telefononi ☎️ 0674070050⁣ ⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij # njoftime # ceragem # apliko # tirana # albania ⁣. me qera ne kombinat tirane Shtepi me qera 2+1 Gazeta celesi shtepi me qera komuna e parisit laprake selite 1+1. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. , 54 M2, 1 banjo, Cmimi i shitjes 30. To connect with Shtepi me qera, join Facebook today. 6,829 likes · 39 talking about this · 1 was here. gazetacelesi. “Ferit Xhajko” “Ferit Xhajko” Jepet me qera dublex 2+1, kati II dhe III i nje vile 3 katshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, 105 M2, 2 banjo, kondicioner, dhomat e gjumit te shtruara me parket. Shtepi me qera ne Tirane. Merrjep shtepi me qera kamez. nf, DNS Server: ns2. Per me shume kliko mbi foton ose. To connect with Shtepi me qera, join Facebook today. Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️0683770764 ose. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. Local Business. 📍 Qera: 250 euromuaj 📍 Adresa - Rruga Hoxha Tahsim mbrapa Oslo Bar Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na ko. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe up. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. gazeta celesi shtepi me qera. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. Prona përbëhet nga: Shtëpia me hapësirë banimi prej 128 sq. Filtroni Gazeta Celesi shtepi me qera njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet për. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. 📍 Qera: 250 euromuaj 📍 Adresa - Rruga Hoxha Tahsim mbrapa Oslo Bar Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na ko. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. 3 njoftime për secilën kategori. See more of Shtepi me qera on Facebook. ⁣ ⁣ ️167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️140. Keywords: gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune. Dupleks në Tiranë. 000 euro, cmimi i qeras 140 euro, 54 M2 Botuar më 14/09/2020 30. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe up. the website server is using ip address 176. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri me ashensor i kompletuar me cdo gje dhe punime cilesore, 72 M2, kati 3, totali i kateve. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Durrës, Albania. Personal Blog. Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. nf, DNS Server: ns2. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni. Local Business. 000,00 euro. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Menaxher Shitje, Shtëpi me Qera te “4 Dëshmorët”, Bufe e Re, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. 25 and is hosted in. Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë gjumi martesore atëherë kjo ësh të ajo që po kërkoni !⁣⁣ E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2 @shtepia_e_ofertave_2 për vetëm 60. 108K likes. i mire administruar, me ashensor dhe kamera sigurie. Përmbledhja e re javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi doli. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. ⁣ ⁣⁣ ⁣ ️ 400 euro⁣⁣ ️ Për më tepër informacion telefononi ☎️ 0674070050⁣ ⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij # njoftime # ceragem # apliko # tirana # albania ⁣. 000 euro, cmimi i qeras 140 euro, 54 M2 Botuar më 14/09/2020 30. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. the website server is using ip address 176. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. Government Organization. ⁣ ⁣ ️ 167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️ 140. Gazeta Celesi Today at 10:30 AM Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, ujë dhe drita, me parkim për makinë, pjesë e një vile. Gazeta celsi shtepi me qera bosh. “Sadik Petrela”, pranë Club Venue. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. -shtepi me qera kamez. gazeta celsi shtepi me qera kamez Shtepia ka nje sip. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. 000 lek Shtepi me Qera ne Tirane zona Kamez Paskuqan Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1 1 me nje siperfaqe 76. Jepet me qera dupleks 3+1, 2 banjo, 2 ballkone, kati VII, bosh, me kondicioner. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️550€⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️të mobiluar⁣ ⁣⁣ Për më shumë telefono. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Merrjep shtepi me qera kamez. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gazeta Celesi 今日 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Gazeta Celesi Today at 10:30 AM Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, ujë dhe drita, me parkim për makinë, pjesë e një vile. Merrjep shtepi me qera kamez Merrjep shtepi me qera kamez. 9 Thousand: Apr 20st, 2019: 1: 0 : lokale ne durres. Jepet me QERA 2+1, përballë ish Uzinës Enver, 200m pas 21 Dhjetori. Njoftime për Gazeta celesi shtepi me qera. FUTURE HOME Real Estate. 33 · Per Qira JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE PLAZH ILIRIA! Shtepi me qera ne durres plazh per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. RESTORANT - PIZZERI FAMILY Kërkon të punësojë një shpërndarësh picas h. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Në kryqëzim të Rr. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️30. Jepet me qera ose shitet dyqan1 i ndare me duralumin, me banje. 108K likes. Blej Gazeta Celesi shtepi me qera. Shtepi me Qera. info has an estimated 208 visitors per day and a Net worth of $2,086. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Menaxher Shitje, Shtëpi me Qera te “4 Dëshmorët”, Bufe e Re, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Gazeta Celesi. 000 euro⁣ ️Për më shumë telefono ☎️0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Per me shume kliko mbi foton ose. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. Shtepi me qera. Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon, nje tualet, nje depo. Just For Fun. ⁣ ⁣⁣ ⁣ ️ 400 euro⁣⁣ ️ Për më tepër informacion telefononi ☎️ 0674070050⁣ ⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij # njoftime # ceragem # apliko # tirana # albania ⁣. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. 1- gazeta celesi 2- gazeta celsi 3- celesi online 4- celsi online 5- celesi 6- shtepi me qera 7- shes blej 8- gazeta celesi online 9- kerkoj pune 10- njoftime pune Click to Update Facebook Like: 13 like on facebook. Muhamet Gjollesha | 94 M2 | 33. Gjej sht pin dhe pron n q b n p r ty Shit ose jep me qira apartamentin n Tiran dyqanin apo tok n t nde. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. The top visitors on this website are from Albania,The server location is in United States. Merrjep shtepi me qera kamez Merrjep shtepi me qera kamez. 📍 Qera: 250 euromuaj 📍 Adresa - Rruga Hoxha Tahsim mbrapa Oslo Bar Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na ko. rachelvecchio. British Embassy Tirana. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Keywords: makina ne shitje, shtepi, kerkoj pune, oferta, marr me qera, gazeta celsi, me qira, apartamente ne tirane, gazeta celesi, mobilje te perdorura. Shtepi me qera. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Jepet me qera, apartament 2+1 e mobiluar dhe ne kushte shume te mira, 80. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️0683770764 ose. Filtri: Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 280 Euro (rruga Haxhi Hysen Dalliu tek Prokuroria Tirane) Last Post By. Gjej sht pin dhe pron n q b n p r ty Shit ose jep me qira apartamentin n Tiran dyqanin apo tok n t nde. 108K likes. Merrjep shtepi me qera kamez Merrjep shtepi me qera kamez. See more of Shtepi me qera on Facebook. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, apartamente me qera 100 milek ne fier kerkoj vajze per ndarje qeraje shpi me qera komuna e parisit 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres. 000 lekë⁣ ️Për më tepër informacion telefononi ☎️00393491946899⁣ ☎️0684414466⁣ ⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune #celesi #shitblij #njoftime. Përmbledhja javore Çelësi e […] Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Asistent Biznesi, Shtëpi me Qera te Liqeni, Smart TV Okazion, e të tjera -. i mire administruar, me ashensor dhe kamera sigurie. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. 2 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1. ⁣ ⁣ ️167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️140. 6,829 likes · 39 talking about this · 1 was here. info (Çelesi Online – Gazeta Elektronike – Njoftime online – shes blej) www. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️ 0682214931⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij. Po kërkon shtëpi me qera? Hidhi një sy kësaj , shtëpi me qera te Unaza e Re, përballë karburant Kastrati. You can also find xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia shtepi me qera laprake shtepi me qera 31 dhoma me qira ne kamez apartments for rent tirana albania house for rent durres origjina e xhemi shehut rental accomodation in don bosco tirana 1+1 bosh ne tirane jepenshtepimeqeranesauktirane shtepi me qera. website ping to the server is timed at 549 ms. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. 3 njoftime për secilën kategori. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Keywords: makina ne shitje, shtepi, kerkoj pune, oferta, marr me qera, gazeta celsi, me qira, apartamente ne tirane, gazeta celesi, mobilje te perdorura. Gazeta Celesi Today at 10:30 AM Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, ujë dhe drita, me parkim për makinë, pjesë e një vile. Shtepi per studente tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje 1+1 shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje 100 apartamente me qera durres gazeta ndarje qeraje. Just For Fun. Gazeta Celesi. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. 000,00 euro. Shtepi me qera kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, gazeta shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 100 apartamente me qera durres ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje kerkoj vajze per ndarje qeraje bosh apartments for rent tirana albania garsoniere me qera 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon, nje tualet, nje depo. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 106. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. ⁣⁣⁣⁣Jepen 2 apartamente 1+1 me qera! Rruga Kajo Karafili, mbrapa Raiffeisen Bank, në qendër, pallat i ri. ⁣ ⁣ ️ Detyrat & peërgjegjësitë: Puna 4 ose 8 orë, me motorrin e tyre ose me të picerisë⁣ ️ Paga: 250 lekë ora + 20 lekë për pako (me motorrin e tyre) ⁣ ️ Telefononi në ☎️ 0698563331 për më tepër informacion ose shikoni linkun në story⁣ ⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi. Apartament ultra modern ne qender te Tiranes - 2+1 I pozicionuar ne qender te Tiranes, me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza, ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2+1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. SBC vs LS physical size & weight? Merrjep shtepi me qera kamez. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Muhamet Gjollesha | 94 M2 | 33. 3 njoftime për secilën kategori. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Jepet me qera duplex 2+1 te Rr. gazetacelesi. 000 lekë⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Për më shumë telefono ☎️ 0682214931⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # shitblij. Shtepi me Qera. Merrjep shtepi me qera kamez. Jepet me qera ose shitet dyqan1 i ndare me duralumin, me banje. 3, HostName: x. Myslym Shyri, me Rr. -shtepi me qera kamez. me qera ne kombinat tirane Shtepi me qera 2+1 Gazeta celesi shtepi me qera komuna e parisit laprake selite 1+1. 6,829 likes · 39 talking about this · 1 was here. 108K likes. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Jepet me QERA 2+1, përballë ish Uzinës Enver, 200m pas 21 Dhjetori. the website server is using ip address 176. Merrjep shtepi me qera kamez. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Shitet 퐏퐄퐔퐆퐄퐎퐓 ퟑퟎퟕ, e 2008, kambio automatike & gaz+benzinë. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres shtepi me qera gazeta ndarje qeraje. Media/News Company. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim. British Embassy Tirana. 6,840 likes · 115 talking about this. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre teper cilesore, ne pallat te ri dhe te mireorganizuar,ne nje zone teje te preferuar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re. Gazeta Celesi. Kryen moxibustion terapeutik dhe terapi me infrakuqe. me qera ne kombinat tirane Shtepi me qera 2+1 Gazeta celesi shtepi me qera komuna e parisit laprake selite 1+1. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. Domain: www. Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë gjumi martesore atëherë kjo ësh të ajo që po kërkoni !⁣⁣ E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2 @shtepia_e_ofertave_2 për vetëm 60. RESTORANT - PIZZERI FAMILY Kërkon të punësojë një shpërndarësh picas h. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. Posts to Shtepi me qera. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 89. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️30. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. gazetacelesi. ⁣ ⁣ ️ 167m², ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️ 140. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres shtepi me qera gazeta ndarje qeraje. nf, DNS Server: ns2. Shtepi Me Qera Ne Pogradec & Durres. Shtepi me qera, Bathore, lagjia nr. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE Super 3+1 Me Qera: pin. Shitet 퐏퐄퐔퐆퐄퐎퐓 ퟑퟎퟕ, e 2008, kambio automatike & gaz+benzinë. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. 000 lek Shtepi me Qera ne Tirane zona Kamez Paskuqan Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1 1 me nje siperfaqe 76. Në kryqëzim të Rr. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Apartament me qera në TiranëRruga Hoxha Tahsim 📍Organizimi : 1+1 📍 Kati i 3 jo i fundit në pallat ekzistues 📍 1 dhomë gjumi sallon ndenje 1 tualet. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Makine, Toke Merr Jep, Fito tani jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² Gazeta Celsi - Shqip Tv SHITET ME ÇMIM. Shtepi me Qera ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Shtepi me qera. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe up. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Prona përbëhet nga: Shtëpia me hapësirë banimi prej 128 sq. Hyrje Me Qera KAMEZ. Përmbledhja e re javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi doli. gazeta celesi shtepi me qera. 3, HostName: x. Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të. Merrjep shtepi me qera kamez. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres shtepi me qera gazeta ndarje qeraje. Filtri: Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 280 Euro (rruga Haxhi Hysen Dalliu tek Prokuroria Tirane) Last Post By. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 APARTAMENTI ퟑ+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera gazeta shtepi me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne astir 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 1+1 tirane fresku apartanent me qera shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera 1+1 qeramarrje ndarje qeraje vlore shtepi. SBC vs LS physical size & weight? Merrjep shtepi me qera kamez. Jepet me qera ose shitet dyqan1 i ndare me duralumin, me banje. Shtepi me qera ne Shqiperi. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. Myslym Shyri, me Rr. Përmbledhja e re javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi doli. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Kamez/Paskuqan: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 106. See more of Shtepi me qera on Facebook. gazetacelesi. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Shofer Taksie, Shtëpi me Qera te Medreseja, Shërbime Suvatimi, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Lokale me Qera në. Merrjep shtepi me qera kamez. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Menaxher Shitje, Shtëpi me Qera te “4 Dëshmorët”, Bufe e Re, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. website ping to the server is timed at 549 ms. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe up. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Per me shume kliko mbi foton ose. Jepet me QERA 2+1, përballë ish Uzinës Enver, 200m pas 21 Dhjetori. Gazeta celesi shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. Pronat Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Apartament ultra modern ne qender te Tiranes - 2+1 I pozicionuar ne qender te Tiranes, me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza, ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2+1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Menaxher Shitje, Shtëpi me Qera te “4 Dëshmorët”, Bufe e Re, e të tjera - Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përdoret në zyrë, shtëpi, udhëtim, kudo. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Gazeta Celesi. gazeta celesi shtepi me qera. Jepet me qera ose shitet dyqan1 i ndare me duralumin, me banje. Pronat Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Po kërkon shtëpi me qera? Hidhi një sy kësaj , shtëpi me qera te Unaza e Re, përballë karburant Kastrati. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Merrjep shtepi me qera kamez. 000 lekë⁣ ️Për më tepër informacion telefononi ☎️00393491946899⁣ ☎️0684414466⁣ ⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune #celesi #shitblij #njoftime. Njoftime për Gazeta celesi shtepi me qera. 2 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1. Apartamente me qera. al has 222977 rank in the world wide web. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. ⁣⁣ ⁣⁣ ️I mobiluar⁣⁣ ️Kati 7⁣⁣ ️105 m2, ⁣⁣⁣ ️30'000 lekë⁣⁣ ⁣⁣⁣ ️Telefononi në ☎️0692152920. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Merrjep shtepi me qera kamez. Jepet me qera dupleks 3+1, 2 banjo, 2 ballkone, kati VII, bosh, me kondicioner. 3, HostName: x. Shtepi Me Qera Ne Pogradec & Durres. Gazeta Celesi Today at 10:30 AM Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, ujë dhe drita, me parkim për makinë, pjesë e një vile. Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë gjumi martesore atëherë kjo ësh të ajo që po kërkoni !⁣⁣ E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2 @shtepia_e_ofertave_2 për vetëm 60. 000 euro⁣ ️ Për më shumë telefono ☎️ 0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 📌 Dëshiron të shesësh apo japësh me qera shtëpinë?. Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre teper cilesore, ne pallat te ri dhe te mireorganizuar,ne nje zone teje te preferuar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. 000 euro⁣ ️Për më shumë telefono ☎️0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣. SBC vs LS physical size & weight? Merrjep shtepi me qera kamez. website ping to the server is timed at 549 ms. Gazeta celsi shtepi me qera bosh. Shtepi me qera, Bathore, lagjia nr. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. al has 222977 rank in the world wide web. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. “Ferit Xhajko” “Ferit Xhajko” Jepet me qera dublex 2+1, kati II dhe III i nje vile 3 katshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, 105 M2, 2 banjo, kondicioner, dhomat e gjumit te shtruara me parket. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. To connect with Shtepi me qera, join Facebook today. gazetacelesi. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Gazeta celsi shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Per me shume kliko mbi foton ose. Filtri: Tirane, jap me qera penthouse ne kompleks rezidencial 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m², 700 Euro (Liqeni I Farkes) Last Post By. Merrjep shtepi me qera kamez Merrjep shtepi me qera kamez. ⁣ ⁣ Për më tepër informacion telefono⁣⁣ ☎️0685555926 ose shih storyn/swipe. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, apartamente me qera 100 milek ne fier kerkoj vajze per ndarje qeraje shpi me qera komuna e parisit 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres. Gazeta Celesi 今日 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. 3 njoftime për secilën kategori. 000 lekë⁣⁣ ⁣⁣ ️ Dollap me 6 kanata + 4 sirtare⁣⁣ ️ Skelet krevati dopio⁣⁣ ️ 2 Komodina⁣⁣ ️ Komo me pasqyrë⁣⁣ ⁣⁣ # gazetacelesi # njoftimeperpune # celesi # dhomegjumimartesore. Hyrje Me Qera KAMEZ. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. 000 euro⁣ ️ Për më shumë telefono ☎️ 0684109062⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 📌 Dëshiron të shesësh apo japësh me qera shtëpinë?. info (Çelesi Online – Gazeta Elektronike – Njoftime online – shes blej) www. 000 lek Shtepi me Qera ne Tirane zona Kamez Paskuqan Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1 1 me nje siperfaqe 76. Gazeta Celesi 今天 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. Jepet me qera apartament sp 93m 2 (Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Djele, 23 Gusht, 2020 Jap apartament me qera ne qender te Tiranes, mbrapa tregut Cam, ne krah te rruges Myslym Shyri (Rruga "Hajdar Hidi") - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa …: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. 108 mijë pëlqime. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️550€⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️të mobiluar⁣ ⁣⁣ Për më shumë telefono. Merrjep shtepi me qera kamez. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. Gazeta Celesi 今日 10:30 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 APARTAMENTI 𝟑+, te 21 Dhjetori tek MARKET JOENA. Jepet totalisht i mobiluar. Local Business. Dupleks në Tiranë. Just For Fun. 000 euro, cmimi i qeras 140 euro, 54 M2 Botuar më 14/09/2020 30. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Gazeta celesi shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Filtri: Tirane, jap me qera penthouse ne kompleks rezidencial 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m², 700 Euro (Liqeni I Farkes) Last Post By. Gazeta Celesi 8 घंटे · Jepet 𝐌𝐄 𝐐𝐄𝐑𝐀 𝟐+𝟏 në shtëpi private, e mobiluar, ujë dhe drita 24h, me infrastrukturë të rregullt, rrugë e shtruar. Ka akses me rrugen e Durresit, Blv Zogu i Pare,Unazen. 33 · Per Qira JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE PLAZH ILIRIA! Shtepi me qera ne durres plazh per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. Pronat Imobiliare-shtepi me qera. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. 000,00 euro. Per me shume kliko mbi foton ose. website ping to the server is timed at 549 ms. Prona përbëhet nga: Shtëpia me hapësirë banimi prej 128 sq. Shtepi private shtepi me qera sauk Gazoniere me qera Shitet magazine me qera 200 mij lek kombinat Shtepi me qera kamez garsoniere babrru lokal me qera shtepi me qera ne kombinat vile komuna e parisit Shtepi me qera 2+1 tirane Gazeta celesi shtepi me qera laprake selite 1+1 Vilat Gjermane Apartament Nderrohet Nderrim liqeni i thate apartamente. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shpi me qera komuna e parisit kerkoj vajze per ndarje qeraje 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez 100 apartamente me qera durres gazeta ndarje qeraje. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE Super 3+1 Me Qera: pin. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Merrjep shtepi me qera kamez Merrjep shtepi me qera kamez. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 89. Posts to Shtepi me qera. Jepet me qera apartament sp 93m 2 (Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Djele, 23 Gusht, 2020 Jap apartament me qera ne qender te Tiranes, mbrapa tregut Cam, ne krah te rruges Myslym Shyri (Rruga "Hajdar Hidi") - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. 108K likes. … 2+1+2 NE VOLLGA. 퐒퐇퐈퐓퐄퐓 퐋퐀퐕퐀퐓퐑퐈퐂퐄 + 퐅퐑퐈퐆퐎퐑퐈퐅퐄퐑 퐁퐄퐊퐎. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Përmbledhja javore Çelësi e […] Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Asistent Biznesi, Shtëpi me Qera te Liqeni, Smart TV Okazion, e të tjera -. Shitet 퐕퐎퐋퐊퐒헪퐀퐆퐄퐍 퐏퐀퐒퐒퐀퐓, e 2002, kambio manuale & naftë. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Pronat Imobiliare-shtepi me qera. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. 000 lekë⁣ ️Për më tepër informacion telefononi ☎️00393491946899⁣ ☎️0684414466⁣ ⁣⁣ #gazetacelesi #njoftimeperpune #celesi #shitblij #njoftime. 3 njoftime për secilën kategori. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Jepet me qira apartament 1+1 prane Prokurorise se Tiranes me siperfaqe 70m2 ne nje pallat te ri 8-katesh. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Shtepi private shtepi me qera sauk Gazoniere me qera Shitet magazine me qera 200 mij lek kombinat Shtepi me qera kamez garsoniere babrru lokal me qera shtepi me qera ne kombinat vile komuna e parisit Shtepi me qera 2+1 tirane Gazeta celesi shtepi me qera laprake selite 1+1 Vilat Gjermane Apartament Nderrohet Nderrim liqeni i thate apartamente. Gazeta celsi shtepi me qera kombinat. , 54 M2, 1 banjo, Cmimi i shitjes 30. You can also find gazeta shtepi me qera ne tirane apartament 1+1 me qira te lira shtepi me qera gazeta shtepi me qera 1+1 vlore gazeta shtepi me qera 21 kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez bosh 1+1 shtepi me qera 200 mije leke astir shtepi me qera ne. Pronat Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. Gjej sht pin dhe pron n q b n p r ty Shit ose jep me qira apartamentin n Tiran dyqanin apo tok n t nde. Shtepi me qera. … 2+1+2 NE VOLLGA. Dje 06:37 SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE NE BABRRU,KAMEZ D: Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Ka akses me rrugen e Durresit, Blv Zogu i Pare,Unazen. ⁣ ⁣ ️60 m2, ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ️30.